Zpět do obchodu

Registrace

SUPERSTRONG Cartridge Lychee

690 Kč / ks

SUPERSTRONG Cartridge Lychee

Kód: 848

1ml Cartridge s HHC-P <15% / HHC < 84%
Lychee Super Strong vyniká svou sladkou exotickou vůní a vlastnostmi, které nenajdete ani v klasickém HHC. V edici Super Strong nabízíme zatím ty nejsilnější produkty, které jsme kdy v Eighty8 vytvořili.

HHC-P je jeden z nejnovějších kanabinoidů, u něhož je dle posledních studií účinnost až 30x vyšší než u běžného HHC. I z toho důvodu se objevuje na trhu v různých provedeních stále častěji. V Eighty8 vám díky našim dlouholetým zkušenostem a přísnému laboratornímu testování můžeme zaručit tu nejvyšší kvalitu našich produktů.

HHC-P není obsaženo přímo v konopí, ale vyrábí se v laboratořích z CBD. V našich produktech kombinujeme tento nový kanabinoid s HHC a využíváme poměru, u něhož dosáhneme těch nejlepších vlastností z obou látek.
* Hodnoty HHC-P se v závislosti na dané šarži mohou lišit.
Produkt v souladu se zákonem §167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Určeno k dalšímu zpracování nikoliv k přímé spotřebě nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18 let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jméno značky: Eighty8
Kategorie: SUPERSTRONG HHC CARTRIDGE
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
690 Kč / ks
570,25 Kč bez DPH

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

Používáme ověření věku Adulto