Zpět do obchodu

Registrace

Něco o nás

Krátká historie naší značky. Když jsme žili ve Velké Británii, chodili jsme na různé vape show, kde jsme si užívali tu atmosféru komunity vaperů a tak nějak postupem času, jsme se začali zajímat o tady tento průmysl více do detailu a začali jsme si sami míchat různé příchutě.
   

Když jsme se přestěhovali do České Republiky, rozhodli jsme se, že zkusíme rozjet novou značku a pojmenovali ji TI JUICE, kdy už v roce 2017, když se začalo řešit TPD tak jako jedna z prvních firem v České Republice nás napadlo udělat styl shake and vape aromat, tehdy ještě ve 30 ml lahvičkách. Všechny příchutě byli na základě pochutin a drinků, které nám chutnají. Prvně jsme se světu představili jako sponzor Vape show Praha v roce 2017 a dále na tuzemské scéně na akci zvané Vape Bazar v roce 2018. Dále postupem času jsme ještě vystavovali na 2 výstavách v Německu a to Hall of Vape Stuttgard a Intersteam Berlín.
   

V roce 2018 jsme se rozhodli, že obyčejná fyzická podnikající osoba nestačí a rozhodli jsme se založit s.r.o. kdy v roce 2019 jsme založili velkoobchodní portál FLVR Distro a začali jsme pro Vás přinášet příchutě a produkty všeobecně z celosvětové vape scény, zejména pak od firem, které jsme potkali na vape show v Německu. No a zbytek už je jen drobná historie, začali jsme se rozrůstat, kdy se zabýváme výrobou a distribucí vlastních produktů, které vyrábíme tak jako produkty, které balíme pro zákazníky, kdy se jedná o recepty zákazníka anebo ty které jsme pro naše zákazníky navrhli.
   

Děkujeme všem zákazníkům za úžasnou podporu, kdy jen díky Vám se nám podařilo expandovat do různých odvětví vapingu, ne jen výroba a distribuce. V tomto roce, co nevidět budeme otevírat nové a o hodně větší výrobní prostory, které nám umožní přinést víceru produktů pro Vás.
 

Značky, které balíme pro zákazníky spolu s jinými službami, které nabízíme.

Dr.Vapes 

Magic Bar

VINC

Luxe Vinte

Stiff´s Unicorn aroma

Waffle collection

Alpha origins

 

TI JUICE s.r.o. Co-packing servis
PŘEKLAD A TVORBA MSDS


Naše firma se taktéž zabývá překladem a tvorbou bezpečnostních listů pro firmy v jakémkoli jazyce a podle předpisů TPD dle dané země. Dále nabízíme kontrolu a úpravu bezpečnostních listů podle platných nařízení Evropské unie a to vše za velmi výhodné ceny.

TVORBA ETIKET A PŘEKLAD ETIKET DLE PLATNÝCH NAŘÍZENÍ


Naše firma taktéž nabízí tvorbu a překlad etiket produktů, které jsou dováženy na český trh, tak aby při kontrole KHS nevznikly žádné problémy. V případě, že si nejste jisti, zda vaše etikety splňují platné nařízení a vaše produkty jsou správně označeny, neváhejte nás kontaktovat, abyste se vyhnuli případným pokutám. Naše firma úzce spolupracuje se společností, která se zabývá úzce legislativou v oboru elektronických cigaret.


REGISTRACE A PŘIDĚLENÍ UFI KÓDU


Dále nabízíme pomoc anebo kompletní servis přidělení a registrace UFI kódu vaším produktům

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA


TI JUICE s.r.o. zakázková výroba znamená, že jsme Vám schopni poskytnout prémiový servis výroby shake and vape, aromat a dalších produktů, jako například Alpha Origins. Všechny naše produkty jsou vyráběny za přísných hygienických podmínek za použití velmi kvalitních surovin s původem v EU a USA.
Nabízíme přes 1000 různých kombinací příchutí od největších výrobců aromat z celého světa. Tímto nabízíme zákazníkům možnost si vytvořit unikátní produkty pro jejich zákazníky.
Všechny naše produkty jsou vyráběny v našem speciálním zázemí (Clean Room / Laboratorní prostředí)

 

ZAKÁZKOVÉ BALENÍ PRODUKTŮ


TI JUICE s.r.o. dále nabízí zakázkové balení produktů od 10 ml aromat až po bez nikotinové báze, je možné balit produkty od 5ml do 25 l objemu. Co všechno nabízíme Pro náplně s obsahem nikotinu nabízíme možnost testů s naší smluvní firmou a to formou plynové chromatografie Dále nabízíme registraci vašich produktů pro Český trh. Garantujeme Vám diskrétnost podpisem smlouvy a bezpečným skladováním Vašich produktů a ingrediencí. Nabízíme distribuci Vašich produktů přes naše ověřené distribuční kanály. Vždy Vám vycházíme vstříc a držíme dostatečné skladové zásoby pro vaše potřeby. Dále nabízíme profesionální grafický design pro Vaše produkty našim grafickým designérem se sídlem ve Velké Británii. Vždy používáme originální Chubby Gorrilla lahvičky. Velké množství etiket o různých rozměrech a materiálech skladem. Vlastní vysoce kvalitní tiskárna etiket s možností tisku odolných etiket s certifikací GHS. Možnost dropshippingu. Naše výrobní prostory jsou vybaveny plně automatickou linkou, aby byly plněny termíny dodávek. Plně digitalizovaný systém kartotéky s jednotlivými šaržemi a audity
Cenově dostupná tvorba a překlad bezpečnostních listů v jakémkoli jazyce. Rychlý a spolehlivý způsob dopravy po celé EU

 

Zakázkový tisk etiket
S naší vysoce kvalitní tiskárnou jsme schopni tisknout etikety v barvách (CMYK). Etikety můžou být dodány buď na roli, nebo skládané. Jsme schopni tisknout na papírové etikety, PE a PET
Povrchová úprava etiekt
Matné etikety
Pololesklé
S vysokým leskem
Chemické etikety.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi vyjdeme vstříc.


TI JUICE s.r.o.
Email: flvrdistro@gmail.com
Tel. CZ, ENG, SK, PL: +420 777 583 367

Záznamy nebyly nalezeny...

Používáme ověření věku Adulto