Zpět do obchodu

Registrace

Aspire Raga AIO Kit Černá

2 499 Kč / ks

Aspire Raga AIO Kit Černá

Kód: 1088

Ačkoliv máme výrobce Aspire spojeného spíše s mainstreamovými zařízeními, čas od času se rád vyšvihne s něčím více netradičním. Stejně, jako v minulých případech výsledek stojí za to! Sada Raga AIO je povedeným Boro zařízením, kterému rovnou v balení sekunduje jednospirálkový Boro tank Age RBA. Zařízení disponuje líbivým designem, slotem pro 18650 baterii (není součástí balení) a hned několika vychytávkami.

Rozměry zařízení činí: 88,4 x 50,2 x 23,5 mm, čímž se řadí mezi jedno z těch menších Boro AIO zařízení. Raga AIO váží 129g. Design se drží střídmějšího, minimalistického, hranatého vzhledu, jehož podmanivost dále umocňuje kombinace hliníkových panelů a nylonového těla, které je navíc s příměsí keramiky extra pevné, tepelně odolné a přijemné pro úchop.

Na přední straně naleznete obrovský výřez pro sledování liquidu v Boro tanku a 0,66" OLED displej. Zadní strana pak disponuje žhavícím a dvěmi ovládacími tlačíky. Na všech stranách (mimo slot pro baterii) naleznete v panelech otvory pro přístup vzduchu k Boro tanku. Celé zařízení je sestrojeno pro snadnou demontáž a kontakty jsou pokoveny 24karátovým zlatem

Integrovaná čipová sada ROH je navržena pro snadné použití a zároveň nabízí kompletní možnosti přizpůsobení. Zařízení poskytne výkon až 75W s pouze milisekundovou odezvou. Nabízí hned sedm výstupních režimůWatt (Power), Voltage, Bypass, CPS (Custom Power Setting) a teplotní režimy pro titan, nikl a nerezovou ocel (TC-NI / TC-TI / TC-SS). Samozřejmostí jsou pak také ochrany protidlouhému žhavení (Over Time), otevřenému obvodu (Open Circuit), zkratu (Short Circuit), přehřátí (Overheat), nízkému napětí baterie (Low Voltage) a nízkému odporu (Low Resistance).

 Aspire AGE RBA je součástí balení. Jedná se o Boro tank s jednospirálkovou, bezpostovou základnou. Osazení je velmi jednoduché. Spirálka se usazuje diagonálně a s jejím umístěním Vám však pomohou žlábky na vatu, které lze využít také k usazení motacího trnu. Objem atomizéru činí 4,5ml a plní se jednoduše, z přední strany, skrze silikonovou záslepku.

Přístup vzduchu je spodní a regulovatelný jak otočným kroužkem se čtyřmi možnostmi nastavení, tak dále také pomocí AFC redukcíV balení naleznete rozměry 2, 3 (předinstalován) a 4mm.

Pro možnost vyžhavení atomizéru přímo v AIO zařízení nabízí výrobce v balení prodlouženou redukci s 510 závitem. Redukci jednoduše našroubujete místo náustku a nerušeně tak můžete pokračovat v motání atomizéru. V případě použití jiného atomizéru zařízení disponuje také aretačním šroubem pod náustkem, kterým upravíte případně drobné intolerance a lépe tak zafixujete svůj Boro tank v zařízení.


Zařízení je poháněno jednou externí baterií 18650 (není součástí balení). Doporučujeme volit kvalitní články a vlivem chybějícího krycího panelu často kontrolovat stav jejich přebalu.

Parametry:
Raga AIO
Rozměry: 88,4 x 50,2 x 23,5 mm
Hmotnost: 129 g
Výkon: 5-75 W
Napětí: 0,5-8,4 V
Odpor: 0.08-3.5 Ω
Výstupní režimy: Watt, Voltage, Bypass, CPS (Custom Power Setting), TC-NI / TC-TI / TC-SS
Rozsah teploty pro TC: 100-315℃
USB-C port - uschován na PCB, pouze pro update firmware - NESLOUŽÍ K NABIJENÍ!
Kompatibilita atomizérů: Boro
Baterie: 1x 18650 (není součástí balení)

AGE RBA
Objem: 4,5 ml
Jednospirálková, bezpostová základna
regulace airflow otočným kroužkem a dodanými AFC redukcemi

Obsah balení:
1x RAGA AIO
1x AGE RBA
3x AFC redukce (2mm, 3mm - předinstalována, 4mm)
1x Náustek
1x Prodloužený 510 závit
1x Nástroj pro servisování zařízení
1x Náhradní díly
1x Návod

Výrobce: Aspire
Kategorie: HARDWARE
Dostupnost: Skladem
2 499 Kč / ks
2 065,29 Kč bez DPH

Teď už vám žádné novinky neutečou!

Vložte svůj e-mail a my vám budeme zasílat informace o nových produktech na našem e-shopu.

Používáme ověření věku Adulto